Kumpa näkisi sen koodilapun mikä näkyy kyljessä;-) Ja kuva ei välttämättä ole juuri siitä satsistaMitä tohon akkuun tulee, oletko varmistanut että on speksien mukainen tuote?
Opiskeltavaa riittää, ensin pitää saada kotiinKoska lyijyakun laturihan soveltuu myös lifepo:lle jos sen jännitteet on säädettävissä eli pitäs toimia tavan aurinkoinvertterin kanssa.
Ja vastaus oli aamun "postissa":Koitin kepillä jäätä taas kerran, katsotaan:
Olikohan uusi myyjä/selkeä huijari, joka poistettiin listauksista ebayn toimesta? Kokeile tilata useamman vuoden kauppoja tehneiltä.Ja vastaus oli aamun "postissa":
Your refund is on its way!
Ei vaan toimiteta enää sieltä mitään??
en oo alibabaa käyttäny kun on kait yrityksille tarkotettu ja isoja määriä kerralla. Mutta ainakin aliexpress joka on kuluttajaversio siitä sisältää kuluttajansuojan ebay:n tapaan.
Kokeilin Aliexpressiltä kahdelta eri myyjältä ja kesti nelisen päivää niin ilmoittivat että diili rauennut ja palauttivat rahat...Mutta ainakin aliexpress joka on kuluttajaversio siitä sisältää kuluttajansuojan ebay:n tapaan.